Tworzenie stron internetowych

Masz tylko kilka sekund, aby zainteresować potencjalnego klienta swoją ofertą. Dlatego Twoja strona internetowa musi spełniać konkretne wymagania i odpowiadać na potrzeby odbiorcy. Powinna wyróżniać się funkcjonalnością, intuicyjnością, unikalnym designem, łatwą rozbudową oraz szybkością działania. Dopiero wtedy ma ona sens i pełni funkcję wizytówki oraz spełnia cel sprzedażowy, brandingowy, informacyjny czy wizerunkowy.

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych opartych o najpopularniejszy system CMS – WordPress, a także Drupal i Joomla. Nasze usługi obejmują kompleksowe podejście do tworzenia strony internetowej, począwszy od planowania, poprzez projektowanie, kodowanie, przygotowanie pod pozycjonowanie (SEO), testowanie, wdrożenie, aż po utrzymanie. Jesteśmy w stanie stworzyć zarówno proste strony typu OnePage i MultiPage, jak i zaawansowane witryny.

Razem z nami stwórz stronę internetową, która zrobi pierwsze i najlepsze wrażenie na odbiorcy. Dzięki nam zatrzymasz potencjalnego klienta na stronie i dasz mu powód do zastania na dłużej. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami!

Chcesz, aby Twoja strona była widoczna dla potencjalnych klientów na pierwszej stronie wyników wyszukiwania? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym doświadczonym analitykiem

  Tworzenie stron www dla firm

  Oto 5 powodów, dlaczego powinieneś zainwestować w profesjonalnie zbudowaną stronę www:

  1. Zwiększenie widoczności w Internecie: W dzisiejszych czasach większość ludzi korzysta z Internetu, aby znaleźć informacje o produktach i usługach. Posiadanie strony internetowej w dodatku przygotowanej pod pozycjonowanie umożliwia Twoim klientom łatwe i szybkie znalezienie Twojej firmy w Internecie, co przyczynia się do zwiększenia widoczności Twojego biznesu.

  2. Budowanie marki: Strona internetowa to wizytówka Twojego biznesu w Internecie. Poprzez odpowiednie zaprojektowanie zgodnie z UX (User Experience) i wypełnienie jej wartościową treścią, możesz budować swoją markę i przyciągać nowych klientów.

  3. Komunikacja z klientami: Strona internetowa umożliwia łatwe i szybkie komunikowanie się z Twoimi klientami. Możesz umieszczać na niej informacje o produktach i usługach, ceny, promocje oraz udostępniać formularze kontaktowe, co ułatwia nawiązanie kontaktu z klientami.

  4. Rozwijanie biznesu: Posiadanie strony internetowej umożliwia Twojemu biznesowi dotarcie do nowych klientów i zwiększenie zasięgu. Oferowanie swoich produktów i usług przez Internet otwiera nowe możliwości rozwoju biznesu.

  5. Konkurencyjność: W dzisiejszych czasach posiadanie strony internetowej to standard w biznesie. Konkurencja już dawno to zrozumiała i inwestuje w wizerunek swojej firmy w

  Internecie. Warto więc zrobić to samo i lepiej, aby nie zostać w tyle i przyciągnąć nowych klientów.

  Tworzenie strony www OnePage, MultiPage czy zaawansowana witryna?

  Strona www typu OnePage

  Strona typu OnePage (inaczej nazywana stroną jednostronicową) to strona internetowa, na której cała treść znajduje się na jednej długiej stronie, zamiast na kilku oddzielnych podstronach. Ta forma strony www pozwala na wygodne i intuicyjne przewijanie w dół witryny i dedykowana jest głównie:

  · małym firmom,

  · startupom i osobom prywatnym, którzy chcą w prosty sposób przedstawić swoje usługi lub produkty.

  · projektantom, którzy nie potrzebują umieścić dużo treści i skomplikowanych funkcjonalności.

  W zależności od potrzeb taka strona może zawierać różne elementy, takie jak menu nawigacyjne, sekcje o firmie, jej ofercie, referencjach, formularze kontaktowe, galerię zdjęć, czy też przyciski CTA (Call to Action), zachęcające do podjęcia określonej akcji. Właśnie dzięki temu, że cała treść jest umieszczona na jednej stronie, strona typu OnePage może mieć bardziej spójną i przystępną formę dla określonej grupy odbiorców.

  Strona www typu MultiPage

  Strona typu MultiPage (inaczej nazywana stroną wielostronicową) to tradycyjna forma strony internetowej, na której treść jest podzielona na kilka oddzielnych podstron. Ta forma strony www dedykowana jest:

  · zarówno małym, jak i większym firmom oraz organizacjom, które potrzebują przekazania większej ilości informacji.

  · Firmom, które chcą szczegółowo przedstawić swoją ofertę lub organizacjom, które potrzebują przekazania dużej ilości informacji w sposób zorganizowany i intuicyjny dla użytkowników.

  Strona typu MultiPage daje więcej swobody w prezentowaniu treści, ponieważ umożliwia podział na sekcje tematyczne, co ułatwia nawigację dla użytkowników. Strona MultiPage może zawierać różne elementy, takie jak menu nawigacyjne, sekcje o firmie, jej ofercie, portfolio, referencje, blog, czy też formularze kontaktowe. Ten typ strony jest bardziej elastyczny w kwestii projektowania strony www i tworzenia dodatkowych podstron, co daje większe możliwości rozbudowy w przyszłości.

  Zaawansowana witryna

  Zaawansowana witryna internetowa to strona, która charakteryzuje się wysokim poziomem funkcjonalności, złożoności i skomplikowania. Taka witryna może zawierać wiele elementów interaktywnych, funkcjonalności, narzędzi i modułów, takich jak zaawansowane wyszukiwarki, formularze, bazy danych, animacje, wtyczki społecznościowe, integracje z zewnętrznymi systemami i wiele innych. Zazwyczaj witryna ta dedykowana jest głównie:

  · większym firmom, korporacją, instytucjom i organizacjom, które potrzebują rozbudowanej i spersonalizowanej funkcjonalności, aby zapewnić lepszą jakość usług dla swoich klientów lub użytkowników.

  · Sklepom e-commerce, które posiadają skomplikowaną funkcjonalność i wyższy poziom zaawansowania

  Projektowanie i budowa zaawansowanej strony www wymaga wiedzy i umiejętności w zakresie tworzenia skomplikowanych systemów informatycznych oraz zrozumienia potrzeb i oczekiwań klientów. Dlatego tutaj przede wszystkim warto zainwestować w profesjonalną usługę projektowania stron www.

  Tworzymy strony internetowe o szerszych możliwościach

  W dzisiejszym świecie o szerokich możliwościach i gotowych motywach, szablonach oraz zdjęciach stockowych, potrzebujesz unikalnej i wyróżniającej się witryny, która wyróżni się na tle konkurencji. Posiadamy obszerne umiejętności i wiedzę nie tylko w zakresie tworzenia stron internetowych, lecz także w grafice komputerowej oraz marketingu internetowym. Dzięki temu, wiemy, jak wyróżnić Twoją przyszłą stron www. Możemy stworzyć dla Ciebie stronę internetową:

  · Z indywidualnym projektem graficznym;

  · treścią opartą na najlepszych technikach sprzedażowych i storytellingowych;

  · pełnym dostosowaniem do urządzeń mobilnych (RWD);

  · przyjazne użytkownikowi i wyszukiwarkom.

  Tak naprawdę, możemy spełnić wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Powiedz nam o swoich potrzebach, wizjach i oczekiwaniach, a my zaproponujemy skuteczne rozwiązanie. W tworzenie Twojej strony internetowej wkładamy całe nasze serce i duszę, łącząc kunszt z wiedzą. Postaramy się jak najlepiej dopasować Twój budżet do dostępnych możliwości.

  Zapewniamy opiekę posprzedażową jakiej możesz potrzebować

  Wykonanie strony internetowej to nie wszystko! Trzeba o nią stale dbać pod kątem aktualizacji, optymalizacji czy backupów. Tylko prawidłowa opieka nad stroną może zapewnić jej pewne działanie. Dlatego często utrzymujemy stały i bardzo dobry kontakt z naszymi klientami. Mogą oni liczyć tak jak i Ty na naszą pomoc w zakresie:

  · opieki nad stroną i jej administracją;

  · pozycjonowania strony,

  · innych sposobów promowania witryny np. social media, strategie, reklamy itd.

  Żeby osiągnąć sukces, trzeba działać kompleksowo, dlatego chcemy pomóc naszym klientom w maksymalnie możliwy sposób.

  FAQ – budowanie stron internetowych

  Ile kosztuje strona internetowa?

  Cena stworzenia strony internetowej zależy od wielu czynników, takich jak zakres pracy, ilość i złożoność funkcjonalności, jakości projektu graficznego i treści, stopnia dostosowania do różnych
  urządzeń oraz doświadczenia i lokalizacji specjalistów. W zależności od tych czynników średni koszt stworzenia strony internetowej może wynosić od tysiąca do paru tysięcy. Przy indywidualnych projektach cena może być znacznie wyższa.

  Czym jest projektowanie stron internetowych?

  Projektowanie stron internetowych to proces tworzenia wizualnego, funkcjonalnego i technicznego projektu witryny. W ramach projektowania tworzone są szablony graficzne, układ strony, dobierane są kolory, czcionki, a także elementy interaktywne, takie jak przyciski czy formularze. Celem projektowania stron internetowych jest zapewnienie jak najlepszego doświadczenia użytkownikowi, atrakcyjnego wyglądu oraz efektywnego działania strony.

  Czym jest responsywne projektowanie stron internetowych?

  Responsywne projektowanie stron internetowych to podejście projektowe, które ma na celu zapewnienie optymalnego wyglądu i działania strony internetowej na różnych urządzeniach, takich jak komputery, tablety i smartfony. Strona responsywna automatycznie dostosowuje swoje elementy, takie jak układ, rozmiar czcionki i obrazów, do rozmiaru ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać ze strony na różnych urządzeniach, bez konieczności przewijania, zoomowania czy przesuwania zawartości.

  Oceń tekst

  Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 1

  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej