Nasza strategia

Tworzymy rozwiązania, które pomagają rozwinąć silne marki.
Dobrze zaprojektowany design w połączeniu z efektywnym oprogramowaniem to klucz do sukcesu.

Digital Business

Osiągniecie sukcesu zależy od zespołu, który nad nim pracuje. 
Naszą firmę tworzą specjaliści co jest gwarancją najwyższej jakości wykonywanych usług. Klienta traktujemy jak partnera. To właśnie Ty decydujesz, jaki ma być końcowy efekt naszych prac.

Digital Marketing

Budowa rozpoznawalnej marki to złożony proces. Dotarcie do klientów w sieci wymaga wiedzy i spójnej strategii marketingowej. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Dzięki temu nasze projekty doskonale odzwierciedlają profil Twojego biznesu.

Nasze kompetencje

Strony internetowe

Wizytówka firmy, jaką jest Twoja witryna, świadczy o podejściu przedsiębiorstwa do technologii i chęci rozwoju. Podążanie za najnowszymi trendami z dziedziny stron oraz bezpieczeństwa danych użytkowników pozwala nam kreować nowoczesny wizerunek Państwa firmy w internecie.

Wykonujemy strony wyposażając je w systemy do zarządzania treścią (WordPress, Joomla, Drupal) przygotowane do pozycjonowania (SEO) i przechodzące pomyślnie weryfikację Google.

Sklepy internetowe (E-commerce)

Sklepy, które oferujemy dostarczamy wraz z systemem do prostego zarządzania stanem magazynowym.

Dodawanie produktów, edycja oraz modyfikacja podstron na sklepie – to wszystko można zrobić we własnym zakresie za pomocą wybranego systemu: Magento, Prestashop, WooCommerce.

Aplikacje webowe / mobilne

Przy wykonywaniu aplikacji stosujemy metodyki Agile. Szczególną uwagę przykładamy do prototypowania – na tym etapie eliminujemy większość błędów UX/UI.

Na podstawie prototypu nasz zespół wykonuje projekt graficzny a następnie programujemy aplikację. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z klientem dzięki czemu ma on pełny wgląd do postępu prac nad projektem. Aplikacje wykonujemy m.in w następujących technologiach React, Angular, NodeJS, Swift oraz Java.

Outsourcing IT

Nadrzędną misją naszej firmy jest odciążenie partnera od problemów IT. Potrzebujesz strony, sklepu? Chciałbyś zakupić sprzęt biurowy ale nie wiesz jaki wybrać? Zmodernizować lub stworzyć sieć lokalną? Zakupić i skonfigurować serwer?

Wszystkie problemy związane z informatyką możemy rozwiązać za Ciebie.

Social media

Poprowadzimy kampanie budującą organiczne i tematyczne zasięgi. Dotrzemy do Twojej grupy docelowej profesjonalnymi zdjęciami i postami. Zbudujemy grono odbiorców i zachęcimy je do aktywnego komentowania.

W obsługę Social Media zaliczamy – obsługę konta firmowego / fanpage na Facebook’u, zarządzenie kontem na Instagramie, prowadzenie kanału na Youtube.

Pozycjonowanie

Stworzenie strony lub sklepu jest dopiero połową sukcesu. Jeżeli chcemy, aby na naszą witrynę wchodziło jak najwięcej osób musimy rozpocząć działania reklamujące naszą wizytówkę w sieci.

Jednym z najpopularniejszych narzędzi do zwiększenia wejść na stronę jest pozycjonowanie – czyli optymalizacja witryny pod frazy związane z prowadzoną działalnością oraz reklamowanie jej na witrynach partnerskich. W przeciwieństwie do Google Ads pozycjonowanie jest trwałe i daje długoterminowe efekty. Wynikiem pozycjonowania Twojej witryny jest wysoka pozycja w wyszukiwarce Google.

Obsługa WWW

Nasze strony może obsługiwać każdy, ale nie każdy ma na to czas i ochotę.
W ramach obsługi wykonujemy wszystko, co jest związane z Twoją witryną. Dodawanie i modyfikowanie zdjęć, edycja tekstu, praca nad podstronami, dodawanie produktów i wiele innych.

W ramach obsługi oferujemy również wykonywanie kopii zapasowej strony wraz z kopią bazy danych oraz regularne aktualizowanie silnika i wtyczek witryny (w celach bezpieczeństwa i poprawności działania).

AdWords

Adwords jest swoistym przeciwieństwem pozycjonowania. Nie daje on trwałych efektów lecz chwilowe ale natychmiastowe. Dzięki korzystaniu z Adwords możemy sprawdzić zainteresowanie klientów konkretną frazą oraz konwersję.

Google Ads pozwala nam na relatywnie szybkie pozyskanie klienta jednak za wysoką cenę (jedno kliknięcie w Adwords potrafi kosztować nawet 1zł) Najlepsze efekty uzyskujemy łącząc Goole Ads wraz z pozycjonowaniem.

Jak pracujemy

Cenimy otwartą komunikację oraz współpracę z Klientem na każdym etapie realizacji projektu.
Stawiamy na nowoczesne rozwiązania usprawniające funkcjonowanie firmy. 
W tym celu korzystamy z oprogramowania takiego, jak m.in. hipchat, jira, trello.

Recepta
na sukces

Wierzymy, że jako nasz Klient najlepiej wiesz, w jaki sposób Twoja firma może osiągnąć sukces. Dobierając rozwiązania bierzemy pod uwagę indywidualne wymagania oraz preferencje. Jako lider posiadasz dostęp do wewnętrznej platformy wymiany danych, dostęp do chatu oraz możliwość samodzielnego nadzorowania projektu.

Zespół, który
pracuje dla Ciebie

Doskonałe produkty wymagają ogromnego wysiłku i szczególnej uwagi. Dlatego powierzamy naszym deweloperom tylko jeden projekt na raz. Dzięki temu otrzymujesz pełen dostęp do naszych narzędzi, oraz możliwość samodzielnego ustalania priorytetów. Realizując projekt zawsze bierzemy pod uwagę Twoją niepowtarzalną koncepcję.

Jak
realizujemy projekty

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Już podczas wstępnego procesu omawiania projektu otrzymujesz od nas proponowaną wizualizację. Następnie posiadasz kontrolę nad każdym etapem jego realizacji. Wraz z gotowym produktem otrzymujesz od nas gwarancję wsparcia technicznego. W razie potrzeby jesteśmy zawsze gotowi do pomocy.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej