Pozycjonowanie stron Bielsko-Biała

Zacznij od pozycjonowania! Nie ma lepszego sposobu na pozyskanie nowych i lojalnych klientów niż uzyskanie pozycji Top 10 w wyszukiwarce. Jeśli chcesz, by Twój biznes się rozwijał, z chęcią opowiemy Ci o jego możliwościach i jak tego dokonamy.

Jesteśmy agencją marketingową w Bielsko-Biała specjalizującą się w marketingu cyfrowym. Pozycjonowaniem zajmujemy się od ponad 9 lat. Przypuszczając, zapewne trafiłeś w to miejsce, ponieważ chcesz rozwinąć swój biznes i dać się znaleźć w sieci. W skrócie powiemy tak, jesteś we właściwym miejscu. Pomożemy Ci zwiększyć liczbę odwiedzających oraz współczynnik konwersji, co przełoży się na wzrost Twoich dochodów. Pamiętaj, że witryna nie osiągnie tego wszystkiego, jeśli nie będzie odwiedzana przez użytkowników. Zatem ułatw im drogę dotarcia do Twojej strony internetowej i pozycjonuj z nami – to najlepsza forma inwestycji, która się zwróci. Dzięki temu możesz zyskać więcej niż myślisz. Sprawdź, dlaczego z nami warto i odezwij się do nas już dziś.

Chcesz, aby Twoja strona była widoczna dla potencjalnych klientów na pierwszej stronie wyników wyszukiwania? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym doświadczonym analitykiem

  Pozycjonowanie Bielsko-Biała – na czym polega

  Pozycjonowanie stron internetowych zarówno lokalne, jak i ogólnokrajowe to szereg działań związanych ze zwiększeniem widoczności witryny w wynikach wyszukiwania. To długotrwały proces uwzględniający ponad 200 czynników rankingowych Google, które mają wpływ na pozycje strony internetowej. Dlaczego Google? Liczby mówią same za siebie. Ponad 97% użytkowników korzysta z wyszukiwarki Google w celu poszukiwania informacji np. o interesujących ich usługach lub produktach. Głównym celem pozycjonowania jest wyświetlanie danej firmy jak najwyżej w wynikach wyszukiwania na dane słowo kluczowe. Polega na zoptymalizowaniu witryny w taki sposób, aby zapewnić wysoki komfort użytkowania zgodnie z potrzebami użytkowników i wymaganiami Google.

  Mówiąc o pozycjonowaniu lokalnym mamy na myśli działania dotyczące on-site i off-site ukierunkowane na daną miejscowość. W przypadku lokalnych zapytań znaczenie mają frazy kluczowe akcentujące lokalne działanie oraz ruch mobilny. Pozycjonowanie lokalne Bielsko-Biała to sposób na bycie tam, gdzie są Twoi klienci.

  Zastanawiasz się czy pozycjonowanie jest dla Ciebie?

  Posiadasz prostą stronę firmową a może rozbudowany serwis z dużą ilością funkcjonalności? Wchodzisz dopiero na rynek lub wprowadzasz nowy produkt czy usługę? Zastanawiasz się, czy Twoja witryna lub sklep internetowy jest przygotowany do pozycjonowania? A może nie jesteś zadowolony z obecnych działań SEO? Prowadzisz działalność lokalnie albo planujesz rozszerzyć swoją firmę? Zaobserwowałeś gwałtowny spadek pozycji i Twoja branża zaczęła przynosić mniejsze zyski? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś „TAK”– to pozycjonowanie jest dla Ciebie!

  Dlatego dobrze trafiłeś mamy wiedzę i odpowiednie narzędzia. Umiemy rozpoznać potrzeby każdego biznesu, dzięki czemu potrafimy wybrać właściwy kierunek i stworzyć gotowe rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją marketingową w Bielsku-Białej.

  Pozycjonowanie stron Bielsko-Biała to możliwość dla każdej branży

  Istnieją branżę, które wprost nie mogą reklamować się w sieci, ponieważ są objęte zakazem lub pewnymi ograniczeniami a podejmowane działania nie mogą mieć charakteru reklamowego. Branże zakazane chcące skorzystać z usług SEO firmy nie naruszają prawa. Wyjaśniając, celem pozycjonowania jest poprawa widoczności strony w wynikach wyszukiwania. Dla przykładu, jeśli działania związane z tworzeniem treści mają charakter informacyjny, a nie reklamowy, to nie łamie się żadnego z przepisów. W przypadku kwestii technicznych służą one głównie do poprawy funkcjonalności i wydajności strony, a nie reklamy.

  Pozycjonowanie strony Bielsko-Biała to lepszy odbiór przez potencjalnych klientów

  Wysoka pozycja w Google to bardzo skuteczna i naturalna forma reklamy w Internecie. W przeciwieństwie do innych form reklamy pozycjonowanie jest niewidoczne i nie narzuca się odbiorcy. To naturalny efekt uzyskany dzięki optymalizacji witryny pod potrzeby jednocześnie użytkowników, jak i algorytmów Google. Zatem pozycjonowana witryna wyświetla się w momencie, gdy użytkownik faktycznie jej szuka. Dzięki czemu potencjalny klient nie odczuwa przytłoczenia nadmierną ilością reklamy, ponieważ wyświetla mu się to, czego faktycznie potrzebuje w danej chwili.

  Dlaczego warto celować w pozycjonowanie w mieście Bielsko-Biała

  Bielsko-Biała liczy około 180 tysięcy mieszkańców. Dogodna lokalizacja i górzysty teren sprawiają, że miastem interesują się zarówno turyści, jak i nowi inwestorzy, co sprzyja rozwojowi miasta. Tym samym Bielsko-Biała stało się przyjaznym miejscem dla mieszkańców i podróżujących. Natura, liczne atrakcję oraz ogromne zainteresowanie tym terenem stworzyło nowe środowisko dla biznesu, prowadzenia firmy czy wypoczynku. Jak można zauważyć, konkurencji stale przybywa a popyt na usługi gastronomiczne, hotelarskie, fryzjerskie itp. ciągle rośnie. Jeśli prowadzisz biznes w Bielsko-Biała i chcesz go rozwinąć, to nie możesz stać w miejscu. Wyjdź naprzeciw i zacznij pozycjonowanie lokalne z Devisu – agencją marketingową w Bielsko-Biała.

  Być może zastanawiasz się, dlaczego Twój sklep lub Twoja branża usługowa nie przyciąga klientów w mieście Bielsko-Biała? Możliwe, że powodem jest brak pozycjonowania lokalnego. Prawdopodobnie konkurencja już się pozycjonuje, więc Twoja widoczność w sieci zaczyna spadać. W położeniu lokalnym niezwykle istotne jest skutecznie działanie umożliwiające wyprzedzenie konkurencyjnych ofert. Odpowiedni rezultat może przynieść wyłącznie przemyślana strategia digital marketingowa uwzględniająca pozycjonowanie.

  Lokalne pozycjonowanie stron Bielsko-Biała – korzyści

  Pozycjonowanie stron to tak naprawdę wszechstronny proces działania przynoszący Twojej firmie realny zysk, sprzedaż i nowych klientów. Właściwie dobrana strategia umożliwia dotarcie do sprecyzowanej grupy odbiorców, która chce kupić Twoje produkty lub skorzystać z ofert na danym obszarze. Większość prowadzonych biznesów wymaga jednak spersonalizowanej strategii.

  Lokalne pozycjonowanie stron internetowych trafia do klientów lokalnego rynku, z którego przychodzą. Zatem jeśli Twoi klienci pochodzą głównie z Twojej okolicy lub świadczysz usługi z dojazdem? Nasza agencja SEO Bielsko-Biała podejmie odpowiednie działania, by dotrzeć właśnie do nich. Na skutek czego Twoja firma może zyskać wiele korzyści m.in.:

  Zwiększenie widoczności witryny w sieci

  Jeśli Twoja witryna zacznie być widoczna w Top 10 wynikach wyszukiwania i dotrze do właściwej grupy odbiorców, przyniesie ona wartościowy ruchu na stronie. To z kolei przyczyni się do sprzedaży Twoich produktów lub usług osobą, które faktycznie ich potrzebują. Poza tym lokalne SEO w porównaniu do pozycjonowania skupionego na całą Polskę szybciej przynosi efekty w postaci wzrostu widoczności, ruchu oraz konwersji. 

  Zbudowanie pozytywnego wizerunku i zaufania do marki na lokalnym rynku

  Za pomocą podjętych działań pozycjonowania tj. stworzenie wizytówki Google, czy publikowanie wartościowych treści Twoja marka zyskuje autorytet w oczach odbiorców i robotów Google. Za sprawą pozytywnych opinii w wizytówce Google Moja Firma oraz w witrynie poprawiasz wizerunek i reputację marki na lokalnym rynku. Potencjalni klienci, którzy widzą pozytywne opinie, szybciej zaufają firmie i skorzystają z jej oferty.

  Mniejsze koszty i większa oszczędność

  Lokalne SEO dobrze sprawdza się w przypadku sprzedaży stacjonarnej lub hybrydowej, gdzie prawdopodobnie konkurencja jest mniejsza. Łatwo, więc o wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Ze względu na niższą konkurencję i skoncentrowaną lokalizację na dany obszar koszty związane z pozycjonowaniem są znacznie mniejsze. To pozwala na zoptymalizowanie kosztów, jednocześnie osiągając zamierzone efekty.

  Inwestycja w przyszłość firmy oraz zyskanie przewagi nad konkurencją

  Pozycjonowanie zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie to długotrwały efekt zapewniający przewagę konkurencyjną. Obecnie wszystko dzieje się w Internecie, który jest nieodłącznym elementem codziennego życia. Wyświetlając się w Top 10 na dane słowo klucz, zyskujemy przewagę i szansę na konwersję.

  Pozycjonowanie stron Bielsko-Biała – najczęściej zadawane pytania FAQ

  Ile kosztuje pozycjonowanie stron internetowych w Bielsku-Białej?

  Na pozycjonowanie wpływ ma wiele czynników i tym samym tyczy się to również kwestii cennika. Ciężko jest określić konkretną stawkę, ponieważ działania SEO dobierane są indywidualnie dopiero po przeprowadzonym audycie SEO. Wstępna wycena obejmuje zakres prac i objętość witryny. Podczas wyceny uwzględnia się m.in.:

  • Konkurencyjność Twojej branży
  • Rozmiar serwisu (podstrony, ilość produktów, funkcjonalności)
  • Aktualny stan techniczny witryny
  • Pozyskiwanie linków
  • Obecną pozycje w wynikach wyszukiwania Google
  • Lokalizacje firmy
  • Cel, czyli co chce osiągnąć zleceniodawca
  • Ramy czasowe pozycjonowania
  • Usługi dodatkowe (link building, ilość zamówionych treści SEO)

  Nasza agencja SEO w Bielsku-Białej po wstępnym audycie określa zakres działań i koszt pozycjonowania w stałej stawce miesięcznej. Dlatego przez okres trwania umowy możesz mieć pewność, że stawka ta nie ulegnie zmianie.

  Jak długo trzeba czekać na efekty pozycjonowania w Bielsku-Białej?

  Pozycjonowanie jest bardzo złożonym i niepewnym procesem, na który wpływ ma wiele korelujących ze sobą czynników (ponad 200). Niepewność wynika z faktu, iż algorytmy Google stale się zmieniają, co powoduje zmiany i konieczność szybkiej reakcji. Dla przykładu jedna strona może uzyskać oczekiwane efekty już po 3 miesiącach, natomiast druga dopiero po 6 miesiącach. Wielki sklep e-commerce po małej zmianie meta danych może spowodować widoczny efekt już po paru dniach. Doświadczony pozycjoner może określić pewne ramy czasowe spodziewanych efektów, jednak podanie konkretnej definicji nie jest możliwe.

  Jakie są zalety pozycjonowania stron w Bielsku-Białej?

  Dzięki pozycjonowaniu zwiększysz ruch na stronie i uzyskasz wymarzonych klientów. Twoja witryna stanie się bardziej rozpoznawalna i chętniej wybierana. Wzmocnisz pozycję na rynku oraz zyskasz autorytet wśród odbiorców. Ostatecznie Twoja strona zacznie sprzedawać i przynosić realne zyski. Jesteśmy agencją z Bielska-Białej, więc znamy to miasto oraz jego okolice od podszewki. Z tego względu za pomocą lokalnego pozycjonowania razem z nami zyskasz lojalnych klientów, którzy będą potrzebować Twoich produktów lub usług.

  Oceń tekst

  Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 7

  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej