Opieka nad stroną – stworzenie strony internetowej to nie koniec

Stworzenie i uruchomienie strony internetowej to tylko koniec jednego etapu i początek kolejnego. Każda witryna wymaga działań, które zapewnią jej funkcjonalność, użyteczność oraz rozwiązanie problemów technicznych, takich jak wykrywanie błędów i ataków hakerskich. Pozostawienie strony bez właściwej opieki sprawia, że staje się ona bezużyteczna i może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. Witryna zamiast być wizytówką prezentującą markę lub firmę, może przyczynić się do jej antyreklamy. Przykładowo brak aktualizacji systemu CMS może powodować problemy z bezpieczeństwem, co czyni stronę internetową podatną na ataki cyberprzestępców. Atakujący stronę mogą przejąć nad nią kontrolę lub wykraść poufne dane.

Jeśli poważnie podchodzisz do swojego biznesu i zależy Ci na prawidłowym funkcjonowaniu witryny, skorzystaj z naszej usługi opieki nad stroną. Przeprowadzimy audyt, który pomoże określić zakres niezbędnych prac zarówno na początku, jak i w przyszłości.

Chcesz, aby Twoja strona była widoczna dla potencjalnych klientów na pierwszej stronie wyników wyszukiwania? Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym doświadczonym analitykiem

  Już dziś i razem z naszą agencją SEO możesz przybliżyć się do widocznego rozwoju swojej branży w sieci. Jedyne co musisz zrobić, to wypełnić krótki formularz kontaktowy, na podstawie którego wykonamy dla Ciebie bezpłatny audyt i wycenę usługi.

  Na czym polega administracja stron www?

  Administracja stron www to proces dbania o jej regularne utrzymanie, aktualizację i optymalizację, tak aby strona działała sprawnie, była bezpieczna i spełniała potrzeby użytkowników. Nasze umiejętności w zakresie sprawowanej opieki nad stroną internetową to pełne wsparcie techniczne, dlatego usługa administracji obejmuje szereg działań, takich jak:

  1. Aktualizacja: Systemu CMS, wtyczek, szablonów i innych składników strony internetowej.

  2. Backup: Regularne tworzenie kopii zapasowych strony, aby w przypadku awarii lub uszkodzenia można było przywrócić działanie witryny do wcześniejszej wersji.

  3. Monitorowanie: Stałe sprawdzanie funkcjonowania strony i jej elementów, w celu zapewnienia ciągłej pracy strony oraz wykrycie awarii, problemów technicznych, błędów, ataków cybernetycznych i innych zagrożeń.

  4. Optymalizacja: Wdrażanie działań mających na celu poprawę wydajności i szybkości ładowania strony, a także jej pozycjonowania w wynikach wyszukiwania.

  5. Aktualizacja treści: Dodawanie nowych treści, aktualizacja istniejących i usuwanie przestarzałych, tak aby strona była atrakcyjna i przydatna dla użytkowników.

  6. Obsługa klienta: Udzielanie odpowiedzi na zapytania i pytania, rozwiązywanie problemów lub pomaganie w rozwiązywaniu problemów technicznych.

  7. Bezpieczeństwo: Zapewnienie bezpieczeństwa strony poprzez aktualizację oprogramowania, stosowanie certyfikatów SSL, filtrowanie treści, stosowanie antywirusów, a także monitorowanie działań podejrzanych.

  8. Poprawki na stronie i rozbudowanie funkcjonalności: dodawanie nowych podstron czy modyfikowanie istniejących.

  Nasza oferta pełnego wsparcia technicznego nie ogranicza się jedynie do wyżej wymienionych przykładów. Jeśli interesuje Cię coś spoza listy jak np. dobór sprzętu czy migracja strony itp. -skontaktuj się z Nami i zapytaj.

  Migracja strony? Nie ma problemu – wykonamy!

  Migracja strony to proces przenoszenia witryny internetowej z jednej platformy lub hostingu na inny. Może obejmować przenoszenie całej zawartości strony, w tym plików, bazy danych, konfiguracji serwera i ustawień domeny. Migracja strony może być konieczna z różnych powodów, takich jak zmiana hostingu, aktualizacja platformy, zmiana nazwy domeny lub przeniesienie strony na nowy adres URL. W niektórych przypadkach migracja może być również wymagana w celu poprawy wydajności, bezpieczeństwa strony lub spowodowana rebrandingiem, fuzją stron czy wyodrębnienie części serwisu.

  Migracja strony jest procesem skomplikowanym i wymaga starannego planowania oraz wykonywania kroków w odpowiedniej kolejności, aby uniknąć utraty danych lub uszkodzenia witryny. W związku z tym, jeśli planujesz przeprowadzić migrację swojej strony, możemy pomóc Ci w jej wykonaniu. W dziedzinie marketingu internetowego działamy od 10 lat i przeprowadziliśmy wiele udanych migracji stron, więc kolejna nie będzie stanowić dla nas większego wyzwania.

  Dlaczego warto skorzystać z pełnego wsparcia technicznego?

  Jak wiemy, prowadząc biznes lub markę osobistą, nie mamy zbyt wiele czasu, aby zajmować się jeszcze stroną internetową. Możemy też po prostu nie posiadać odpowiednich umiejętności, by samodzielnie poradzić sobie z aktualizacją, modernizacją czy optymalizacją witryny. Dlatego warto skorzystać z usług pełnego wsparcia technicznego, jeśli chcemy uniknąć wielu problemów takich jak np. brak funkcjonalnością wynikający z braku aktualizacji systemu CMS. Inne problemy techniczne typu spowolniona strona internetowa czy niekompatybilność z nowymi wersjami przeglądarek, wpływają niekorzystnie na doświadczenia użytkowników. To z kolei może prowadzić do utraty Klientów z sieci i brak zysku.

  Ile kosztuje usługa administracji stron www?

  Koszt usługi administracji strony internetowej może znacznie się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak:

  · Rozmiar i złożoność witryny;

  · Rodzaj i zakres usług;

  · Doświadczenie osób sprawujących opiekę nad stroną.

  W związku z tym, koszt administracji strony internetowej może wynosić od kilkuset do kilku tysięcy złotych miesięcznie lub w formie jednorazowych opłat za określony zakres prac.

  Pewna i stała opieka nad stroną z Devisu

  Posiadamy duże doświadczenie i wiedzę w zakresie administracji stron www. Śledzimy najnowsze trendy i technologie, dzięki czemu możemy szybko reagować i zapewnić skuteczną i efektywną obsługę Twojej witryny. Znamy zagrożenia w sieci i potrafimy je minimalizować, co sprawia, że mamy również doświadczenie w ochronie przed atakami hakerskimi oraz innymi zagrożeniami.

  Zoptymalizujemy Twoją stronę internetową, tak aby działała szybciej i bardziej wydajnie, oraz podejmiemy wszelkie niezbędne działania w celu poprawnego jej funkcjonowania. Zapewniamy

  również ciągłą opiekę nad Twoją stroną, monitorując jej działanie, usuwając problemy oraz aktualizując i dbając o całość funkcjonalności.

  Dzięki nam możesz skupić się na innych aspektach swojego biznesu, ponieważ nie musisz już martwić się o techniczne szczegóły i rozwiązywanie problemów związanych z działaniem Twojej witryny – wszystko zostanie zrobione przez nas!

  Oceń tekst

  Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 1

  Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej