Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron lokalne czy na terenie całej Polski?

Poszukujesz klientów na terenie swojej działalności? Teren Twojej działalności to Bielsko-Biała, Katowice, Cieszyn? Warszawa?

Myślisz nad otworzeniem biznesu i zastanawiasz się, skąd wziąć klientów?

Otwierasz nowy biznes i potrzebujesz pierwszych klientów?

Prowadzisz już firmę, ale chcesz zwiększyć przychody?

Korzystasz z usługi Google Ads i zastanawiasz się czy jest sens zaczynać pozycjonowanie?

Dowiedz się, co daje nam korzystanie z usługi pozycjonowania, jakie mamy z tego korzyści.

Co to jest pozycjonowanie stron?

Definicja jest prosta – działanie w ramach witryny prowadzące do osiągnięcia jak najwyższego wyniku w wyszukiwarkach internetowych. Podnosimy pozycję strony dzięki optymalizacji strony internetowej oraz uzyskiwaniu linków do naszej strony.
Optymalizacja to proces długo trwały, wymagający regularnej kontroli i korekty. Sprawiamy, aby wyszukiwarka polubiła Twoją stronę pod frazami. Pozyskanie linków zwrotnych pomaga nam podnieść wiarygodność strony (wyszukiwarki wiedzą wtedy, że nasza strona jest wartościowe – wszak różne źródła do niej prowadzą). Należy zwrócić uwagę, aby linki były jak najwyższej jakości – to zapewni pewny i sprawny wzrost.
Ostatnim najważniejszym elementem jest praca nad stroną pod zmieniające się wymagania speed insight – jest to czynnik wskazujący na prędkość naszej strony dla użytkownika. I właśnie w ten sposób działa pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

Po co się promować?

Zapytasz – po co mam się promować w Google?
Po pierwsze, pozwala na szybkie i łatwe dotarcie do potencjalnego klienta. Jeżeli szukasz dentysty to najprawdopodobniej wpiszesz „stomatolog bielsko” . Dodatkowo, witryny które znajdują się na najwyższej pozycji, zostały wypozycjonowane (organicznie lub z jakąś pomocą) i najpewniej odwiedzisz właśnie najwyżej wyświetlone propozycje.
Ponadto na podanym przykładzie widać, że pozycjonowanie daje nam jedną ale bardzo ważną rzecz – widoczność w sieci.

Marketing internetowy kluczem do sukcesu

Załóżmy, że otwierasz poradnię diabetologiczną w Skoczowie na przedmieściach miejscowości. Albo chcesz sprzedać pojazd, i potrzebujesz auto skup Bielsko?

Ilu klientów odwiedzi Twój biznes, jeżeli nie skorzystasz z plakatów, ulotek, reklamy w radiu lub w internecie?
Mało.
W skrócie, jeżeli ktokolwiek trafi to zrobi to przypadkiem.

W obecnych czasach przy prowadzeniu rentownego biznesu nie ma miejsca na takie przypadki, dlatego dobry i zdrowy biznes potrzebuje się rozwijać, a rozwija się dzięki klientom. PAMIĘTAJ! Jeżeli stoisz, to już cofasz się w miejscu!
Na początku pewnie zaczniesz od reklamy namacalnej (ulotki, plakaty, banery), ale żeby dotrzeć dalej będziesz musiał skorzystać właśnie z usług marketingu internetowego.

Pokazywanie witryny w sieci jest swoistym banerem, tylko z nieograniczonym zasięgiem. Jeżeli Twój biznes rozwinie się na tyle, aby obsługiwać klientów z daleka to wtedy nie ma nic lepszego, niż pozycjonowanie dalekosiężne.

Jesteś na etapie rozwoju lokalnego?

Wypromuj się pod frazami związanymi ze swoim miastem. Na przykład tak jak my pozycjonujemy się lokalnie przez frazę pozycjonowanie Bielsko-Biała.

Skalowanie biznesu w Internecie

Przeskaluj swój biznes dzięki pozycjonowaniu, potrzebujesz promować druk koszulek na terenie bielska? A może szukasz dobrego implantologa? Specjalista chorób wewnętrznych w Bielsku-Białej? Może usługi sprzątania to coś, czego potrzebujesz|?
Odezwij się do nas, zadbaj o swoją stronę internetową a na pewno doprowadzimy nowych klientów pod drzwi Twojej firmy!

Poznaj moc SEO, SEM i pozycjonowania wykonywanego rzetelnie i regularnie. Zdobądź nowych klientów i buduj swój biznes bez ograniczeń. Zacznij lokalnie a później globalnie!

Mieścimy się w urokliwej części Bielska-Białej przy ul. Agawy 7 i zawsze zapraszamy na kawę połączoną z inspirującą rozmową!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej

Szybki kontakt!
+
Wyślij!